• Çalışma Saatlerimiz: P.tesi - Cuma: 08.30 - 18.00

HAKKIMIZDA


MİNA DANIŞMANLIK; Uzman Personeli ve yönetim kadrosuyla 15 yılı aşkın süredir  Tıbbi Cihaz Belgelendirme ,Kalite Yönetim Sistemleri ve Eğitim Hizmeti vermektedir.

Kurulduğu 2004 yılından bu yana danışmanlık konusunda sistematik çalışmalarla birçok projeye imza atmıştır. Gösterdiği başarılı performans ile geniş bir referans listesine sahiptir. Bu başarısı hiç şüphesiz ilkeli, saygın ve atılımcı bir yönetim ile aynı hedeflere yönelmiş genç ve dinamik bir teknik kadronun eseridir.

MİNA Doğru bildiğimiz yolda elimizden gelenin en iyisini yapma çalışmalarının adıdır bizim için.

Bizim için başarı ,ancak birlikte yaratılabilen bir değerdir.Sorunlarınızın köklerini araştırmak,sorunumuz olarak algılayıp işletmelerin ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve eksiklerinizi beraber giderebilmek için varız .

MİNA’yı rakiplerinden ayıran en önemli özellik müşterilerine hazır paket çözümler sunan değil ,mevcut duruma ve ihtiyaca göre oluşturulan yeni çözümler sunabilmesi ve kurumsal altyapısını sürekli geliştirmesidir. Amacımız sizlere en iyi hizmeti sunabilmektir .

MiSYONUMUZ

Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışı ile  yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla hizmetlerimizi oluşturmak, sürekli iyileştirmek ve geliştirerek KALITE BILINCINI YAYMAK.

VİZYONUMUZ

Sektörde aranan,güvenilir,saygın,kalitede öncü şirketler arasında hep yer almak, LIDER OLMAK,

DEĞERLERİMİZ

Kalite, dürüstlük, koşulsuz müşteri mutluluğu, iş ahlakı